MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 14613397

nr 1461 3397

Skåp

Bemålad, omkring 1900. Bredd: 49 cm. Djup: 33 cm, höjd: 140 cm, nyckel

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 18 april 2022
kl 20:42:58